Wódka Crystal Head 0,7L ( Ceny w treści opisu )

Wódka Crystal Head jest czterokrotnie destylowana ze ściśle zastrzeżonej mieszanki zbóż tak by otrzymać niezwykle kremowy i delikatnie słodkawy smak.


Brandy Marquis de Villard VSOP 0,35L ( Cena : 219 zł )

Brandy Marquis de Villard VSOP jest wytwarzana z gron odmian Carignan, Grenache, Cabernet i Merlot.


Whisky Baczewski 0,7L ( Cena: 79,90 zł )

Whisky Baczewski ma miedziany kolor, w nosie pierwsze skrzypce grają aromaty orzechowo-zbożowe z lekką ziołową nutą, po chwili pojawiają się przyjemne lekko słodkawe, karmelowe nuty. W smaku bardziej wytrawna niż słodka, oleista i pikantna z długim, intensywnym finiszem.


Młody Ziemniak 2016 0,5L ( Cena: 108 zł )

Długo wyczekiwana nowa wersja wódki z polskich ziemniaków produkowana w Polmosie Siedlce, która w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością.


Podkowa Vodka 0,5L ( Cena: 99,90 zł )

Wysokiej jakości wódka wyprodukowana ze spirytusu zbożowego przez ukraińskiego producenta wódek i likierów "Złotogor".


Wódka Russian Standard Cloisonne 1L ( Cena: 86 zł )

Russian Standard Cloisonne to edycja limitowana inspirowana starorosyjską techniką wzornictwa.


Johnnie Walker Platinium 0,7L+szkl. ( Cena: 316 zł )

Johnnie Walker Platinium to wspaniałe aromaty wiśni, toffi oraz słodkiego karmelu delikatnie przeplatają się z dymną nutą odkrywając wielowymiarowy smak. Na podniebieniu wyczuwalne akcenty kremowego słodu wzbogacone zostały łagodna słodyczą wanilii i szczyptą cynamonu.


Wódka Górnik Przodowy 0,7L ( Cena: 129 zł )

Wódka Ultra Premium przygotowywana w małych partiach.Receptura oparta o staranny, tradycyjny proces produkcji. Produkt rozlewany w ceramicznie butelki malowane ręcznie, dzięki temu każda figurka otrzymuje indywidualny, niepowtarzalny charakter.


Johnnie Walker Blue Karman 0,7L ( Cena: 660 zł )

Johnnie Walker Blue Karman to edycja limitowana.


Okowita Babuni 45% 0,5L ( Ceny: 59,90 zł )

Okowita Babuni produkowana jest na bazie naturalnych destylatów z owoców.Pachnąca sierpniowym sadem Okowita Babuni pełna jest dojrzałych śliwek, gruszek i moreli, o gładkiej i aksamitnej konsystencji. Dostępne rodzaje: Okowita Groszkowa, Okowita Morelowa, Okowita Śliwkowa.


Fogoso Musujące 0,75L ( Cena: 34,90 zł )

Fogoso to wina musujące, charakteryzujące się lekko kwaśnym, a następnie słodkim smakiem. Wina te posidają piekny zapach, który przeplata w sobie aromaty białych kwiatów oraz cytrusów. Posiada piękny perłowy kolor, który uzyskuje się wstrząsając butelką. Kraj pochodzenia: Hiszpania.


Johnnie Walker Blue 0,7L+szkl. ( Cena: 660 zł )

Receptura prezentowanego trunku zawiera szesnaście znakomitych whisky pochodzących głównie z wysp Highlandów oraz kilku destylarni ze Speyside, w tym koronna trójka single malt: Royal Lochnagar, Benrinnes i Caol Ila. Unikalna mieszanka, z której najstarsze składniki leżakowały w dębowych beczkach ponad 60 lat.