Wódka Crystal Head 0,7L ( Ceny w treści opisu )

Wódka Crystal Head jest czterokrotnie destylowana ze ściśle zastrzeżonej mieszanki zbóż tak by otrzymać niezwykle kremowy i delikatnie słodkawy smak.


Jack Daniel's Legacy Edition 0,7L ( Cena: 108 zł )

Mało kto wie, ale przed 1904 rokiem , na butelce whiskey Jack Daniel's dominował kolor zielony. Była to jedna z kilku kolorowych etykiet w historii Jack'a. Prezentowana wersja to edycja limitowana, która jest powrotem do starych czasów tej marki.


Jack Daniel's Single Barrel 100 Proof 0,7L ( Cena: 239 zł )

Jack Daniel's Single Barrel 100 proof to whiskey butelkowana z mocą 50%, dzięki czemu można poczuć pełną głębokość i intensywność jej bogatego smaku.


Jack Daniel's Bottled In Bond 1L ( Cena: 199 zł )

Jack Daniel's Bottled In Bond Travelers Exclusive 50% to limitowana wersja kultowej Tennessee whiskey upamiętniająca amerykańską ustawę z 1897 roku gwarantującą jakość trunku.


Wódka Gryfno Halba 0,5L ( Cena: 39,90 zł )

Wódka Gryfno Halba to produkt regionalny. Jest to wysokiej jakości wódka nawiąjąca do regionu śląskiego. Zawartość alk. 40%.


Dębowa Bukłak Piłkarski 0,5L ( Cena: 149 zł )

Wódka Dębowa Polska wytwarzana jest zgodnie z tradycyjną polską recepturą z najwyższej jakości spirytusu zbożowego oraz krystalicznie czystej wody.


Whisky Glenlivet Code 0,7L ( Cena: 499 zł )

Whiski Single Malt Code to owoc pracy mistrza gorzelniczego Alana Winchestera, który zaprasza wszystkich do rozszyfrowania zagadki tej unikalnej whisky, będącej labiryntem smaków i aromatów.


Jack Daniels Master No 6 - 1Litr ( Cena: 179 zł )

Limitowana edycja Jack Daniel’s Master Distillers No.6 to kolejna butelka unikalnej serii oddającej hołd każdemu z master distillerów owej gorzelni whiskey. W tym przypadku edycja poświęcona jest gorzelnikowi firmy - Jimmy Bedford'owi.


Brandy Marquis de Villard-Satek Piracki 0,1L ( Cena: 229 zł )

Brandy Marquis de Villard VSOP STATEK PIRACKI, to pomysł na nietuzinkowy prezent. Statek wykonany jest z drewna, a szklany kontener skrywa aromatyczną Brandy.


Jack Daniels Red Dog 0,7L ( Cena: 158 zł )

Jack Daniel's Red Dog to specjalna edycja whiskey Jack Daniel's, która powstała z okazji 125. rocznicy, otwarcia przez pana Jacka Danielsa jednego ze swoich słynnych barów.


Dębowa Gaśnica ( Cenay w treści opisu )

Wódka Dębowa Polska wytwarzana jest zgodnie z tradycyjną polską recepturą z najwyższej jakości spirytusu zbożowego oraz krystalicznie czystej wody. 0,5L - 69,90 zł, 0,7L - 86,90 zł, 1L - 108 zł, 1,75L - 189 zł.


Chivas Regal Mizuna 0,7L ( Cena: 189 zł )

Edycja pierwotnie wydana na rynek japoński, ta specjalna edycja szkockiej whisky Chivas Regal dojrzewała w beczkach wykonanych z Mizunara, rzadkiego i wyjątkowego dębu występującego jedynie w Japonii.